Aktuality

Seminář Automatizace skladu a výroby bez kompromisů

Bojujete s nedostatkem pracovníků, vysokou chybovostí nebo nízkou produktivitou? Pak se přihlaste na tento seminář, kde vám ukážeme, jak tyto nesnáze odbourat pomocí automatizace interních logistických procesů.

Ukázali jsme jak efektivně může pracovat sklad díky WMS

První letošní seminář zaměřený na řízení skladu pomocí Warehouse Management Systému máme za sebou. 2 bloky přednášek, 60 účastníků, konzultace i živé ukázky byly interesantní pro naše publikum. Čtěte dále.

Zveme vás na skladový seminář

Vážení, zveme vás na skladový seminář, ve kterém společně se svými partnery Zebra Technologies, Körber Supply Chain a GS1 Czech Republic podělíme o naše zkušenosti, výhody řízeného skladu a realizované projekty z praxe. 

Pozvánka na webinář: Chytrá automatizace skladu a výroby

Máte málo pracovníků? Potřebujete snížit chybovost procesů nebo zvýšit produktivitu? To jsou aktuální požadavky, které firmy řeší. Zamyslete se nad chytrou automatizací. Na webináři Vám ukážeme, jak na to.

U nás jste v dobrých rukách

Obhájili jsme standardy ISO 9001 i 14001. 

Jsme akreditovaným partnerem GS1 Czech Republic

Naše společnost bude i nadále plnit funkci akreditovaného partnera sdružení GS1 Czech Republic.

Pozvánka na seminář Automatizace skladu bez kompromisů

Efektivní využití lidské práce, úspora času i menší chybovost. To vše dokáže přinést automatizace interních logistických procesů výrobním firmám. Tam, kde lidé chybějí nebo jsou potřeba jinde, lze využít naše inteligentní řešení, která zvládnou bezchybně udělat opakující se činnosti místo člověka.

Slavíme 30 let působnosti naší firmy!

Naše společnost KODYS slaví 30 let od svého založení. Přes čtvrtstoletí existence je pro firmu zaměřenou na moderní komunikační technologie významný milník. Prokazuje to stabilitu firmy a současně její inovativní potenciál.

Blog: Efektivní využití vizuální kontroly pomocí stacionárních kamer

Jestliže potřebujete automatizovat jakýkoliv proces ve výrobě, nebojte se nasadit identifikační kamery či snímače. Strojovým viděním ulehčíte práci svým operátrům a minimalizujete jejich chyby. Přečtěte si, jak to umíme my.  

Pozvánka na webinář: Jak na efektivní ergonomii vychystávání

Aneb, co použít, aby vaši skladníci vychystávali zboží co nejergonomičtěji. Podívejte se na průřez jednotlivých zařízení, která vám pomohou zvýšit efektivitu procesů společně s celkovou produktivitou skladu.  

Přinášíme nová vylepšení pro K.inspektor

Kontrola váhy produktu, podrobnější zobrazení dat před zahájením kontroly, možnost manuální kontroly položek, dělení položek do více balíků, mobilní webový klient a další. V čem může podrobná kontrola obsahu balení pomoci i vám?

K.aplikátor - Naše nové řešení pro automatickou aplikaci etiket

Odcházejí od vás chybně označené palety? Chcete zajistit dosledovatelnost? Potřebujete aplikovat etiketu z více stran? Je tady náš nový produkt K.aplikátor, které zvládne všechny vaše potřeby. 

Ukázali jsme, jak zvýšit efektivitu a zamezit chybám ve skladu

Navzdory nepříznivé coronavirové situaci jsme uspořádali seminář zaměřený na sklad a jeho efektivní řízení. Představili jsme nejrůznější aplikace a technologie, které našim zákazníkům pomohly vyřešit jejich nedostatky ve skladu či logistice. 

Vítejte na našem novém webu pro automatizaci!

Spustili jsme pro vás zbrusu nové webové stránky určené automatizačním prvkům a řešením, které vám pomohou snížit náklady, minimalizovat lidské chyby a zefektivnit procesy na maximum.