Aktuality

Pozvánka na webinář: Automatizace a robotizace skladu a výroby

Máte málo pracovníků? Potřebujete pracovat bez chyb? Potřebujete zvýšit produktivitu? To jsou jedny z nejčastějších požadavků, které firmy aktuálně řeší. Pomoct vám může automatizace skladových nebo výrobních procesů. Nevěříte? Registrujte se na tento webinář.

Pozvánka na webinář: Jak na efektivní ergonomii vychystávání

Aneb, co použít, aby vaši skladníci vychystávali zboží co nejergonomičtěji. Podívejte se na průřez jednotlivých zařízení, která vám pomohou zvýšit efektivitu procesů společně s celkovou produktivitou skladu.  

Přinášíme nová vylepšení pro K.inspektor

Kontrola váhy produktu, podrobnější zobrazení dat před zahájením kontroly, možnost manuální kontroly položek, dělení položek do více balíků, mobilní webový klient a další. V čem může podrobná kontrola obsahu balení pomoci i vám?

K.aplikátor - Naše nové řešení pro automatickou aplikaci etiket

Odcházejí od vás chybně označené palety? Chcete zajistit dosledovatelnost? Potřebujete aplikovat etiketu z více stran? Je tady náš nový produkt K.aplikátor, které zvládne všechny vaše potřeby. 

Ukázali jsme, jak zvýšit efektivitu a zamezit chybám ve skladu

Navzdory nepříznivé coronavirové situaci jsme uspořádali seminář zaměřený na sklad a jeho efektivní řízení. Představili jsme nejrůznější aplikace a technologie, které našim zákazníkům pomohly vyřešit jejich nedostatky ve skladu či logistice. 

Vítejte na našem novém webu pro automatizaci!

Spustili jsme pro vás zbrusu nové webové stránky určené automatizačním prvkům a řešením, které vám pomohou snížit náklady, minimalizovat lidské chyby a zefektivnit procesy na maximum.