Ukázali jsme, jak zvýšit efektivitu a zamezit chybám ve skladu

NIC NÁS NEZASTAVÍ!

Navzdory nepříznivé coronavirové situaci jsme uspořádali seminář zaměřený na sklad a jeho efektivní řízení. Představili jsme nejrůznější aplikace a technologie, které našim zákazníkům zrychlily průchod zboží skladem, zpřehlednily stav zásob, minimalizovaly chybovost a zautomatizovaly procesy tak, aby se celková produkce skladu vyšplahala na maximum.

Celou akcí se nesla dobrá atmosféra. V rámci coffee-breaku jsme našim hostům ukázali naši automatizační dílnu, kde jsme předvedli testovací verzi robota, který je schopen snímat čárový kód na balíku dopravníku až z pěti stran. Seminář byl doprovázen konzultacemi všech našich specialistů, živým demonstrováním našich high-tech produktů Zebra, ať už se jednalo o mobilní terminály, snímače, tiskárny či spotřební materiál (etikety, pásky, štítky apod.).   

Chtěli bychom poděkovat všem účastníkům semináře a také našim hostům ze Zebra Technologies a GS1 Czech Republic. Věříme, že akce splnila očekávání a doufáme, že se v příštím roce opět na jedné z našich akcí uvidíme.