Strojové vidění a průmyslové fixní snímače Zebra

Fixed Industrial Scanning and Machine Vision Portfolio Launch Video | Zebra

V dnešní době mohou zákazníci nakupovat odkudkoliv a kdykoliv se jim zachce. Vytváří to obrovský tlak na dodavatelský řetězec včas plnit objednávky. Naštěstí tady máme řešení – průmyslové fixní snímače a strojové vidění Zebra, které nasazením do procesu vám pomohou tyto tlaky ustát. Lze je snadno nastavit, nasadit do procesu a spustit tak, aby řídily vaše podnikání. Maximalizujete svůj výkon, překonáte potenciál a uspokojíte své zákazníky.


Distribuční centra a výrobní závody čelí stále rostoucím požadavkům

Běžné kontroly a snímání nemohou plně pokrýt náročné požadavky procesů nebo efektivně zpracovat velké objemy dat, tak aby zajistily požadovanou kvalitu těchto procesů. Vyplnit slabá místa v procesech vám pomohou naše automatizační řešení. 

Tato technologie je vytvořena pro váš každodenní život a je snadno integrovatelná do vašeho již existujícího pracovního procesu, aniž by došlo k narušení či zpomalení provozu.


Představujeme nové průmyslové fixní snímače & systémy strojového vidění od společnosti Zebra

Dokonalá kontrola a bezchybné sledování pohybu zásilek

Fixní průmyslové snímače a systémy strojového vidění jsou připraveny vám pomoci automatizovat klíčové procesy v dodavatelském řetězci - od vytváření produktů na výrobní lince přes skladování ve skladu až po plnění v distribučním centru.


Fixní průmyslové snímače Zebra

Rodina fixních průmyslových snímačů Zebra zajišťuje bezchybné a automatické sledování součástek, výrobků nebo balíků. Spolehněte se na ohromný výkon čtení a dekódování jednotlivých položek proudící skrze vaší výrobou a skladem.

 

 


Chytré kamery - strojové vidění Zebra

Řešení strojového vidění od společnosti Zebra nabízí zbrusu novou generaci inteligentních kamer určených ke zlepšení vašich operací. Od sledování zásilek přes komplexní kontrolu kvality výrobků a zboží budete mít okamžitý přehled o situaci, díky tomu budete schopni předejít nepříznivým situacím, které mohou ovlivnit provoz či výrobu.

 

 


Software Zebra Aurora ™

Využijte potenciál svých automatizační řešení pomocí jedné sjednocené platformy – Zebra Aurora. Díky intuitivnímu rozhraní můžete jednoduše nastavit, nasadit a spustit svá zařízení abyste zajistili efektivní automatizaci výroby či skladu.

 

 

 


Reference

ONDŘEJ SÝKORA

VEDOUCÍ AUTOMATIZACE, PRAZDROJ

KAREL PODHORSKÝ

IT ODDĚLENÍ, TEREOS TTD

PETR NEDVĚDICKÝ

ŘEDITEL LOGISTIKY, PNS

"Celková produktivita vzrostla na označených 90 palet za hodinu. Během prvních 4 měsíců bylo zpracováno řídicí serverovou aplikací napojenou na ERP SAP více jak 730 000 palet" .

„Díky možnosti vysledovatelnosti zboží a zpřehlednění evidence výroby a expedice dokážeme přesně určit, kde se nachází paleta s cukrem". "Toto řešení plně vyhovuje legislativě a podmínkám ISO“.

„Automatický vážní systém umožňuje zvýšit kvalitu distribuce a snížit chybovost. Díky získaným datům pomáhá při vyhodnocení reklamací expedovaných zásilek".

Dokumenty ke stažení

Stáhněte si naše případové studie a podívejte se, jak jsme za pomoci automatizace pomohli našim zákazníkům z různých odvětví průmyslu vyřešit jejich nesnáze:

 

Přečtěte si, jak automatizovat a optimalizovat výrobní nebo skladové procesy stažením těchto dokumentů:

 

 

Chcete poskytnout nezávaznou konzultaci? Kontaktujte nás prostřednictvím tlačítka níže nebo nám rovnou zavolejte +420 233 097 911