Autonomní mobilní roboti

Situace na trhu práce je složitá a řada firem se v oblasti skladování a výroby potýká s nedostatkem kvalitních pracovníků a jejich vysokou fluktuací. Nejen s tím Vám mohou pomoci AMR neboli autonomní mobilní roboti. Toto řešení přináší odpověď na výzvy dneška:

  • Umožnit plně autonomní, ale i plně integrovaný provoz
  • Poskytnout standardní platformu pro integraci řešení
  • Zajistit vyšší produktivitu a kvalitu odvedené práce
  • Minimalizovat TtV (Time to value)

V nejjednodušším případě se jedná o nahrazení části zbytečného času, při kterém skladnící přechází napříč skladem s vychystaným zbožím na expediční plochu. Pro autonomní mobilní roboty nemusíte vyhradit část skladu a je možný i jejich bezpečný provoz v prostředí, kde se pohybují lidé a jiná manipulační technika.

 

"Inteligentní automatizace - budoucnost obchodu, logistiky a výroby"

 

Tato řešení umožňují optimalizovat materiálové a produktové toky nejen ve skladu, ale i výrobě. Vlastní roboti existují ve formě, která zahrnuje pevně uchycený vychystávají regál, tahač pojízdných regálů, případně nosiče palet.

K dispozici je i autonomní robot umožňující automatickou průběžnou inventuru prostřednictvím RFID technologie.

Díky unifikovanému software prostředí v cloudu je možné nasazení v řádu hodin. Vše v rámci jednoho balíčku zahrnujícího jak pronájem hardware, licenci software a servisního zabezpečení.

Pro více informací o využití autonomních robotů ve vašem podniku nás neváhejte kontaktovat pomocí tlačítka výše nebo na číslo +420 233 097 911


Související odkazy: