Řešení s RFID

Ačkoli je identifikace prostřednictvím čárových kódů nejrozšířenější a nejdostupnější metoda, není v některých případech dostačující.  Čárový kód lze nahradit tagem (čip s anténou), který umožňuje bezdrátový zápis a vyčtení informace.

Obvykle se používají stacionární čtečky s vhodnou anténou pro danou aplikaci. Při návrhu řešení je vždy potřeba udělat důkladnou analýzu řešení celého procesu a přizpůsobit návrh systému místním podmínkám. Součástí analýzy by mělo být proměření šíření elektromagnetického vlnění v dané lokalitě.

Vlastnosti technologie RFID

  • Není nutná přímá viditelnost
  • Mnohačetné snímání v krátkém čase
  • Možnost zápisu informace do tagu


Naše řešení pro RFID

Pro implementaci RFID technologie poskytujeme komplexní řešení, ze kterých vytěžíte maximum efektivnosti a produktivity tak, aby se vám vaše investice do této technologie vrátila v co nejkratším čase.

Čtečky RFID

Zvyšte efektivitu zaměstnanců a zároveň věrnost svých zákazníků

RFID čtečky využijete v průmyslu, podnikovém prostředí a retailu. Výrazně vám zjednoduší práci ve výrobě, nakládacích rampách, obchodech nebo přímo ve skladech. Sledujte rychlý pohyb palet, boxů a dalších předmětů. Nabízíme RFID čtečky, které jsou vysoce odolné, spolehlivé s velkou pamětí a rychlým přenosem dat v reálném čase.


Stacionární čtečky RFID

Zlepšete viditelnost a kontrolu dat pro vyšší produktivitu ve výrobě nebo obchodě

Se stacionárními RFID čtečkami budete moci rychleji přijímat, zaskladňovat, vyzvedávat a vychystávat zásoby. V reálném čase můžete sledovat pohyb osob i produktů ve výrobě a skladu. U fixních RFID čteček se můžete spolehnout také na hladké a přesné čtení v blízkém prostředí s ostatními RFID čtečkami.


Antény RFID

Antény pro zvýšení RFID výkonu, které zjednoduší operace a pomohou zautomatizovat procesy

S RFID anténami pokryjete široké čtecí pole pro čtení objektů. Všechny antény mají robustní design, lze je umístit na strop, zeď, do venkovních bran nebo průchodů. Rozšíří tak čtecí zóny v těžko přístupných prostorech, rozlehlých halách apod. V kombinaci se stacionárními čtečkami Zebra poskytují vysoce výkonnou a vysokokapacitní komunikaci.


Tiskárny RFID

Zvyšte si produktivitu díky kvalitnímu a efektivnímu tisku. Nabízíme tiskárny pro jakýkoliv RFID štítek

RFID tiskárny dokáží etikety nejen potisknout, ale zároveň díky čipu RFID potřebné informace kódovat. Využijete je pro označování cenovek, regálů, štítků nebo identifikaci pacientů a označování vzorků v laboratořích. Spektrum využití je velmi široké. Ušetří vám práci i v obchodech, skladech nebo distribučních centrech.


Štítky RFID

Šetřete čas a pomozte zlepšit výsledky v laboratořích, klinikách nebo výrobních společnostech

Nabízíme široké portfolio etiket s RFID anténou dle vašich požadavků a rozměrů pro všeobecné použití a aplikace v různých velikostech a materiálech, s využitím inlayů od předních výrobců. Zadejte nám Váš rozměr, vaše požadované dosahy, typ prostředí a my už RFID smartlabel sestavíme na míru.

 


V případě zájmu o předvedení nebo použití RFID technologie a zařízení nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo telefonicky na čísle +420 233 097 911.