O nás

Společnost KODYS

Působíme v oblasti systémů automatické identifikace a zpracování dat již od roku 1991. Dlouhodobé zkušenosti a přístup k nejmodernějším technologiím sběru, přenosu a zpracování dat společnosti umožňují vytvářet komplexní aplikační systémy pro široké spektrum zákazníků z různých odvětví průmyslu.

Naše komplexní služby s vysokou přidanou hodnotou se objevují všude tam, kde automatická identifikace a mobilní zpracování dat přinášejí zefektivnění pracovních a technologických postupů, úsporu nákladů a okamžitý přístup k informacím kdykoliv a kdekoliv.

Námi dodávaná řešení zahrnují softwarové aplikace a hardware včetně implementačních služeb, dodávky spotřebního materiálu a propracovaný systém poprodejní podpory. 

 

"Pomocí automatizace šetříme vaše náklady, minimalizujeme lidské chyby, urychlíme procesy a zvýšíme jejich efektivitu"

 

Jsme klíčovým partnerem nejvýznamnějších dodavatelů řešení v oblasti automatické identifikace Zebra Technologies, Honeywell, Extreme Networks, Datalogic, Interroll, SOTI a Körber Supply Chain.

KODYS je součástí mezinárodní skupiny IBCS Group, skupiny evropských dodavatelů řešení pro řízení dodavatelského řetězce. Společně se SPICA International vzájemně tvoří silnou alianci, která poskytuje svá řešení a služby napříč všemi zeměmi - třemi moři - Baltským, Jaderským a Černým.