Strojové vidění a průmyslové fixní snímače Zebra

Fixed Industrial Scanning and Machine Vision Portfolio Launch Video | Zebra

V dnešní době mohou zákazníci nakupovat odkudkoliv a kdykoliv se jim zachce. Vytváří to obrovský tlak na dodavatelský řetězec včas plnit objednávky. Naštěstí tady máme řešení – průmyslové fixní snímače a strojové vidění Zebra, které nasazením do procesu vám pomohou tyto tlaky ustát. Lze je snadno nastavit, nasadit do procesu a spustit tak, aby řídily vaše podnikání. Maximalizujete svůj výkon, překonáte potenciál a uspokojíte své zákazníky.


Distribuční centra a výrobní závody čelí stále rostoucím požadavkům

Běžné kontroly a snímání nemohou plně pokrýt náročné požadavky procesů nebo efektivně zpracovat velké objemy dat, tak aby zajistitli požadovanou kvalitu těchto procesů. Vyplnit slabá místa v procesech vám pomohou naše automatizační řešení. 

Tato technologie je vytvořena pro váš každodenní život a je snadno integrovatelná do vašeho již existujícího pracovního procesu, aniž by došlo k narušení či zpomalení provozu.


Představujeme nové průmyslové fixní snímače & systémy strojového vidění od společnosti Zebra

Dokonalá kontrola a bezchybné sledování pohybu zásilek

Fixní průmyslové snímače a systémy strojového vidění jsou připraveny vám pomoci automatizovat klíčové procesy v dodavatelském řetězci - od vytváření produktů na výrobní lince přes skladování ve skladu až po plnění v distribučním centru.


Fixní průmyslové snímač Zebra

Rodina fixních průmyslových snímačů Zebra zajišťuje bezchybné a automatické sledování součástek, výrobků nebo balíků. Spolehněte se na ohromný výkon čtení a dekódování jednotlivých položek proudící skrze vaší výrobou a skladem.

 

 


Systémy strojového vidění

Řešení strojového vidění od společnosti Zebra nabízí zbrusu novou generaci inteligentních kamer určených ke zlepšení vašich operací. Od sledování zásilek přes komplexní kontrolu kvality výrobků a zboží budete mít okamžitý přehled o situaci, díky tomu budete schopni předejít nepříznivým situacím, které mohou ovlivnit provoz či výrobu.

 

 


Software Zebra Aurora ™

Využijte potenciál svých automatizační řešení pomocí jedné sjednocené platformy – Zebra Aurora. Díky intuitivnímu rozhraní můžete jednoduše nastavit, nasadit a spustit svá zařízení abyste zajistili efektivní automatizaci výroby či skladu.

 

 

 


Objevte úspory, které můžete získat transformací manuálních procesů na automatizované pracovní postupy stažením těchto dokumentů: