Automatizace a robotizace skladu a výroby

Moderní technologie a řešení pro logistiku, sklad a výrobu

V dnešní době mohou zákazníci nakupovat z pohodlí svého domova - online, rovnou z gauče. Toto pohodlí vytváří obrovský tlak na dodavatelský řetězec. Naše řešení pomohou tyto tlaky ustát prostřednictvím bezchybné automatizace klíčových procesů v rámci logistiky skladu a výroby.

Ať už potřebujete snímat data z výrobní linky, nebo sledovat pohyb zboží na dopravníku, naše řešení umí  pracovat s těmito výstupy a uplatnit je tak, aby vás posunuly vpřed. Zvýšíte produktivitu, přesnost a kvalitu operací - od výroby přes balení a distribuci.

Nabízíme ucelená řešení, která odbourají tyto překážky

Máme letité zkušenosti s automatickou identifikací a systémovou integrací v oblasti automatizace skladových nebo výrobních procesů. Umíme se napojit na vaše informační systémy, automatizovaná pracoviště, zaměstnance a vzájemně je propojit. Řešíme jakékoliv potřeby zákazníka a naše prvořadá snaha je mu poskytnout nejefektivnější řešení.

Ondřej Sýkora

Vedoucí automatizace, Prazdroj, a.s.

Karel Podhorský

IT oddělení, Tereos TTD

Petr Nedvědický

Vedoucí logistiky, PNS, a.s.

"Aplikátory i serverová aplikace se vyladila do funkčního celku splňujícího původní očekávání. Změna serverové aplikace pro zpracování dat o paletách ze všech stáčecích linek podpořila rozvoj dalších logistických aplikací pro automatizaci řízení skladu" "Díky možnosti vysledovatelnosti výrobků jsme splnili požadavek na vysledovatelnost zboží. Dokážeme přesně určit, kde se nachází kterákoliv paleta. Toto bylo v praxi již několikrát úspěšně ověřeno a toto řešení plně vyhovuje i podmínkám ISO."

"Vážní systém zvyšuje kvalitu distribuce. Získané údaje pomáhají při vyhodnocení reklamací dodávek z prodejní sítě. Pracovníci expedice pozitivně přijali tuto technologii, jako rychlou kontrolu jejich práce, což snižuje chybovost expedice".


Dopravníkové systémy a třídící linky

Posíláte? Vozíte? Nebo přenášíte?

Jestliže bojujete s nedostatkem pracovních sil nebo efektivním přesunem zboží v rámci skladu nebo výroby, nezoufejte. Tyto nesnáze stačí přenechat našim přepravním systémům – dopravníkům, mobilním robotům.

Nabízíme komplexní řešení pro výrobní a logistické firmy, které potřebují optimalizovat manipulaci s materiály, polotovary a hotovými výrobky při jejich výrobě a skladování. Díky efektivnímu pohybu zboží dosáhnete kýžených cílů a rozšíříte svůj potenciál.

Optimalizujeme pohyb materiálů, polotovarů a hotových výrobků ve skladech a výrobě

 • Uspoříte skladovou plochu
 • Zkrátíte čas a zvýšíte produktivitu operací
 • Minimalizujete lidské chyby
 • Automatizujete procesy
 • Zamezíte poškození zboží


Automatický tisk a aplikace etiket

V průběhu nebo na konci výroby, při balení a expedici, bývá zboží označeno etiketami. Vzhledem k vysokým nárokům na efektivitu procesů je třeba i tuto část automatizovat. Vyvíjíme proto inovativní řešení, která jsou speciálně navržena pro splnění veškerých požadavků logistických, přepravních a e-commerce společností -  rychlost, flexibilitu a zabezpečení dat. Zaměřujeme se na označování zboží v reálném čase při maximální rychlosti cyklů, automatické nastavení výšky jednotlivých položek balení a úplnou dosledovatelnost vašeho zboží.

Zefektivnění procesu automatického označování palet pomocí K.aplikátoru a SW aplikace


Výhody automatického tisku a aplikace etiket:

 • Maximální přesnost a odstranění chybovosti
 • Nepřetržitý provoz při vysokých rychlostech cyklu
 • Možnost kontroly aplikované etikety snímačem čárového kódu
 • Vyvíjíme vlastní systém řízení aplikace a kontroly stavů aplikátorů
 • Při konstrukci využíváme standardní komponenty renomovaných výrobců
 • Úspora manuální práce oproti ruční aplikaci
 • Napojení na jakékoliv ERP
 • Sledovatelnost a dosledovatelnost zboží
 • Rychlost a označování v reálném čase
 • Zabezpečení dat a identifikace produktu

Nabízíme aplikátory etiket s tiskem i bez. V kombinaci s vhodným spotřebním materiálem dostanete vysoce produktivní zařízení, které zrychlí vaše logistické procesy na maximum. Náš tým specialistů pro vás navrhne optimální řešení s nejrychlejší návratností vaší investice.

 


Fixní snímače a Machine Vision

Dokonalá kontrola a bezchybné sledování pohybu zásilek

Běžné snímání a vizuální inspekce nemohou plně pokrýt náročné požadavky a efektivně zpracovat velké objemy dat tak, aby zajistili požadovanou kvalitu vašich procesů. Fixní průmyslové snímače a systémy strojového vidění jsou připraveny vám pomoci automatizovat klíčové procesy dodavatelského řetězce - od kontroly výrobků na výrobní lince přes skladování až po plnění v distribučním centru.

Snímejte a sledujte výrobky putující po dopravníku pomocí prvotřídních snímačů a inteligentních kamer od Zebra Technologies. Snižte výrobní vady a zvyšte výkon.


Reference

Přečtěte si o našich projektech, které jsme pomocí automatizace s úspěchem pro naše zákazníky realizovali.

Kontrola kompletace zakázek pomocí automatizovaného vážního systému integrovaného na dopravníku K.aplikátor etiket a zakázková řídící aplikace Automatizovaná balicí linka pro společnost SIKA CZ Vysledovatelnost výroby a značení palet pomocí aplikátorů etiket

Přečtěte si, jak optimalizovat procesy ve skladu a výrobě pomocí automatizace. Stáhněte si tyto brožury.

Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte rovnou na číslo +420 233 097 911.